Candelight to delikatność, lekkość, przyjemność, odprężenie i rozkosz jakie może dać Ci światło świecy.

Candelight to mała, jednoosobowa manufaktura naturalnych świec z ekologicznych wosków. Moje świece powstają z miłości do natury i małych przyjemności.

Wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, od początku do końca powstają wyłącznie z naturalnych i przyjaznych dla naszego zdrowia produktów.

Do produkcji świec używane są najwyższej jakości woski: sojowy, kokosowo-morelowy i pszczeli. Knoty są w 100% bawełniane, ręcznie gruntowane bez dodatku ołowiu i cynku lub drewniane. Zapachy tworzone są z naturalnych wysokiej jakości olejków eterycznych. Świece Candelight powstają z wysoko gatunkowych materiałów, bez dodatku sztucznych barwników czy zapachów. Wszystkie surowce otrzymywane są z troską o środowisko.

Świece naturalne różnią się od tradycyjnych świec parafinowych przede wszystkim tym, że nie są one szkodliwe dla naszego zdrowia, nie zawierają żadnych toksyn, a podczas palenia wydzielają o 90% mniej dwutlenku węgla.

Wosk sojowy spala się w niższej temperaturze niż tradycyjna parafina, dlatego możesz dłużej cieszyć się światłem swojej świecy.


Misja Candelight...

„Jedną z tajemnic szczęśliwego życia, są nieustanne maleńkie uczty.” Iris Murdoch

Nie można nie zgodzić się z Iris Murdoch, najważniejsze w życiu to, umiejętność doceniania i cieszenia się z małych rzeczy. Czerpania z nich radości i energii. Świece, które tworzę dla Ciebie mogą być taką maleńką ucztą, promykiem  w Twoim życiu każdego dnia. Uwielbiamy małe przyjemności, takie „maleńkie uczty”, które sprawiają radość i wywołują uśmiech na twarzy...dlatego postanowiłam stworzyć naturalne świece, które są takimi małymi rozkoszami i potrafią rozświetlić nasze życie. Tylko sobie wyobraź....o ile smaczniejsza mogłaby być poranna kawa przy blasku świecy, która swoim zapachem dodaje energii na cały dzień, albo relaksująca kąpiel, otulona jej światłem i zapachem lawendy. Wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy, siadasz w wygodnym fotelu z kubkiem herbaty i książką, zapalasz świece z drewnianym knotem, który podczas palenia delikatnie skwierczy, łapiesz chwile oddechu i wytchnienia -  prawda, że przyjemnie? To właśnie dla takich chwil powstają moje świece. Po to, by rozświetlić Twoje życie i dać Ci odrobinę przyjemności, kiedy tylko masz na to ochotę.